Evogenom Oy

Tiimi

 

Mika Nurmikolu

Tieteellinen johtaja

mika.nurmikolu@evogenom.com

+358 40 6486978

 

Tiia-Tyttö Suutari

Hallinto, myynti

tiia.suutari@evogenom.com

+358 45 323 6199

 

Robert Juvonen

Yhteyspäällikkö, LitK

robert.juvonen@evogenom.com

+358 40 7775450

 

Kalle Leinonen

Yhteyspäällikkö, LitK

kalle.leinonen@evogenom.com

+358 50 3681375

 

Kiia Rintala

Yhteyspäällikkö, LitK

kiia.rintala@evogenom.com

+358 40 51555337

 

Hannu Tolvanen

Toimitusjohtaja, myynti

hannu.tolvanen@evogenom.com

+358 40 064 2569

 

Pia Väyrynen

Tieteellinen Konsultti

 

 

Evogenom Oy:n hallitus:

Puheenjohtaja: Sami Kähärä

Hallituksen jäsen: Esa Vilmusenaho

Hallituksen jäsen: Harri Sillgren

Hallituksen jäsen: Tiia-Tyttö Suutari

Hallituksen jäsen: Riku Kokkonen

Hallituksen jäsen: Mika Nurmikolu